КОІПОПК

Жов 24 2018

Print this Запис

Учителі трудового навчання опановували люневільську техніку вишивання

23 жовтня 2018 року на базі Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ступенів  №6 відбувся обласний майстер-клас Баталко Лариси Володимирівни, учителя обслуговуючих видів праці даного освітнього закладу з теми «Виготовлення оздоблювальних елементів для виробів інтер’єрного та одягового призначення з використанням сучасних технік вишивання» для вчителів трудового навчання (обслуговуючих видів праці).

У заході взяли участь Ребрик Наталя Миколаївна, методист міського методичного кабінету управління освіти і науки Бориспільської міської ради,

Мазура Віра Іванівна, директор Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів№ 6, Путовойт Яна Вікторівна, випускниця школи  кутюрної вишивки SALIMASYLE. а також вчителі трудового навчання (обслуговуючих видів праці) в кількості 17 осіб.

Робота розпочалась із презентації навчального закладу директором школи Мазурою В.І..

Про організацію та зміст діяльності майстер-класу розповіла Баталко Л.В.

Під час теоретичної учасники майстер-класу ознайомились з поняттям люневільської техніки, її історією виникнення та  розвитку, а також оглянули колекцію робіт, люб’язно представлену Пустовойт Я.В..

У практичній частині майстер-класу учасники опановували роботу з люневільським гачком і виконали окремі оздоблювальні елементи.

По завершенню роботи вчителі взяли активну участь в обговоренні результатів роботи.

Слухачі обласного майстер-класу висловили щиру подяку за високий рівень організації, навчально-методичний супровід та професіоналізм у проведенні обласного майстер-класу працівникам міського методичного центру та Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ступенів  №6.

Особливі слова похвали і вдячності прозвучали на адресу Лариси Володимирівни Баталко – за її креативність, майстерність та доброзичливість, а головне за мотивацію їх до подальшої професійної діяльності та самоосвіти.