КОІПОПК

Чер 11 2019

Print this Запис

Перші кроки до відновлення роботи Університету майбутнього вчителя

Зроблено перші кроки до відновлення роботи регіональних Університетів майбутнього вчителя.

Мета та основні завдання Університету майбутнього вчителя – удосконалення системи цілеспрямованого виявлення дітей, які мають здібності до педагогічної діяльності, розроблення механізму відбору обдарованої молоді для одержання педагогічної спеціальності та закріплення їх за робочими місцями.

Районні та міські університети працювали у 2003-2014 роках, деякі з них не припиняли діяльність. Бориспільський міський університет – один із них. 

10 червня 2019 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Бориспільської міської ради відбувся знаковий захід – семінар-практикум для керівників та викладачів Університетів майбутнього вчителя районів, міст, ОТГ області з теми «Організація роботи з педагогічно обдарованими дітьми».

Учасники зібрання – кращі вчителі, керівники закладів освіти області, досвідчені методисти методичних служб, які організовуватимуть роботу регіональних осередків щодо виявлення та навчання учнів 10-11 класів,  бажаючих у майбутньому отримати професію педагога на виконання наказу ДОН КОДА від 23 березня 2019 року № 95 «Про створення Університетів майбутнього вчителя».

З вітальним словом до учасників заходу звернулися Ковадло Ніна Петрівна, керівник регіональної методичної служби, кандидат педагогічниї наук, та Тименко Наталія Іванівна, директор Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», незмінний керівник Бориспільського міського університету майбутнього вчителя.

Стадніченко Галина Михайлівна, методист відділу координації методичної роботи та неперервної педагогічної освіти КНЗ КОР «КОІПОПК», координатор роботи Університету майбутнього вчителя області, розповіла про нормативно-правове забезпечення діяльності Університету майбутнього вчителя.

Наталія Іванівна ознайомила присутніх із регіональними особливостями організації роботи міського університету.

Шуменко Леся Дмитрівна, практичний  психолог закладу, поділилася досвідом щодо діагностування професійної спрямованості та педагогічної обдарованості слухачів Університету майбутнього вчителя.