КОІПОПК

Чер 01 2016

Print this Запис

В Ірпіні розпочали роботу літні мовні табори

31 травня в Ірпіні  розпочали роботу три літні мовні табори:

  • Brats ( на базі Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики), працює три групи по 10 учнів з учителями: Близнюк В.М., Шевчук Т.М., Захаренко О.Г., Магдик О.О., Чопик К.В., Олійник Н.О., Дадикіна І.Ф., Ващук Н.Є.
  • Сleverest ( на базі Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13, смт Гостомель), працює група з 15 учнів з учителями: Шепенкова Н.В., Чернушенко І.М., Куліш Г.Г., Бурлачук Н.П.
  • Friendship ( на базі Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18, смт. Коцюбинське), працює одна група з 10 учнів з учителями: Церковняк Т.І., Виштак Н.Б., Шевцова О.А., Пилипчук Н.В., Шиленкова Д.І.

На відкриття табору до Ірпінської школи лінгвістики завітали працівники КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» Бендерець Н.М., Добиш Ю.Ю., Кушнір Я.А., які переконалися в тому, що  робота учителів та волонтерів у літніх Мовних таборах міста націлена на удосконалення навичок усного мовлення  шляхом спілкування  як з носіями іноземної мови, так і з учителями та друзями.  В  арсеналі учителів –  застосування сучасної технології співпраці, проектних технологій, інноваційного навчання, що мають на меті  поглиблення знань учнів з історії та традицій англомовних країн, розвиток пізнавального інтересу учнів, ціннісного ставлення до культури Англії та Польщі. Діти із задоволенням виконують різні проекти, створюють колажі, малюють плакати, беруть участь у спортивних змаганнях, іграх та конкурсах, відпочивають у парках та скверах, на природі, створюють відеопривітання, пишуть вірші, листи закордонним друзям, вдосконалюють свої навички та вміння при виконанні практичних завдань.

13327343 13331032 13342974