КОІПОПК

Тра 15 2019

Print this Запис

Відбувся тренінг для поліцейських ювенальної превенції та патрульної поліції в рамках проведення Всеукраїнської акції «Діти! Поліція! Безпека!»

14 травня на базі інституту в рамках проведення Всеукраїнської акції «Діти! Поліція! Безпека!» відбувся тренінг для поліцейських ювенальної превенції та патрульної поліції Вінницької, Житомирської, Київської, Кіровоградської, Херсонської, Черкаської та Одеської областей України.

Мета заходу – інформування представників УЮП, ДПД, ДПП про організацію роботи щодо профілактики негативних явищ у дитячому середовищі та налагодження партнерських відносин поліції з дітьми та громадськістю.

Організаторами заходу виступили Департамент патрульної поліції України та Білоцерківський відділ поліції Головного управління Національної поліції у Київській області за ініціативи Національної поліції України.

З вітальним словом та оголошенням плану роботи виступили представники управління ювенальної превенції Департаменту превентивної роботи НПУ та представники патрульної поліції Департаменту патрульної поліції.

До участі у заході долучилися працівники інституту Інна Юрченко, методист відділу управління закладів освіти, та Наталія Маковкіна, завідувач відділу практичної психології і соціальної роботи, які проінформували про перші кроки реалізації Закону України від 18 грудня 2018 року № 2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» в освітньому середовищі Київської області.

По завершенню заходу учасники висловили пропозиції щодо подальшої плідної співпраці у сфері запобігання та протидії булінгу (цькуванню), домашньому насильству та створення безпечного освітнього середовища у закладах освіти.

У заході взяли участь 74 особи.