КОІПОПК

Вер 23 2019

Print this Запис

Вебінар «Всеукраїнські змагання «Роботрафік – 2020»: організація та проведення»

Шановні колеги координатори!

З метою реалізації державної політики і концептуальних засад Нової української школи щодо посилення розвитку освіти наукового спрямування, інноваційних напрямів STEM-освіти, популяризації робототехніки, створення і програмування роботизованих систем і формування в учнівської молоді життєвих навичок безпеки дорожнього руху відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за підтримки Благодійної організації «Благодійна установа «Освітні ресурси і технічний тренінг», НВК № 141 «ОРТ» м. Києва, навчального STEM-центру «Сократ» проводять вебінар «Всеукраїнські змагання «Роботрафік – 2020»: організація та проведення».

Під час вебінару учасники дізнаються:

  • про умови проведення ІІІ Всеукраїнських змагань «Роботрафік – 2020»;
  • про правила підготовки команд для участі у змаганнях;
  • про можливість пройти навчання вчителям-кураторам команд.

До участі у вебінарі запрошуємо обласних координаторів з питань розвитку SТЕM-освіти, науково-педагогічних працівників, фахівців РУО, НМЦ, педагогів закладів освіти, учнів та їх батьків, зацікавлених осіб.

Участь у вебінарі безкоштовна.

Вебінар відбудеться 24 вересня 2019 року о 15.00 годині. Для участі у заході та отримання матеріалів необхідно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/h6pgALnDLZhUC2Qb9