КОІПОПК

Лют 04 2019

Print this Запис

Вебінар з питань організації та проведення Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна – 2019»

Шановні колеги!

12 лютого 2019 року о 15.00 відділ STEM-освіти запрошує педагогічну громадськість на вебінар з питань організації та проведення Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна – 2019». Учасники вебінару ознайомляться з пропозиціями проведення заходу, а саме:
– як розпочати розвивати напрями STEM-освіти, -навчання за принципами: системність, доступність, технологічність тощо;
– як освітнім установам долучитися до заходів всеукраїнського рівня;
– як спланувати та розробити заходи регіонального рівня;
– як взяти участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах, змаганнях, що реалізують напрями STEM-освіти;
– як налагодити партнерські взаємовідносини з різними освітніми та громадськими організаціями тощо.

Приєднатися до трансляції вебінару можна на сторінці Українського проекту «Якість освіти» за посиланням: http://yakistosviti.com.ua/uk/STEM-osvita (у головному меню розділ «Допомога експертів» розділ «STEM-освіта» тема «Вебінар «STEM-весна – 2019»).

Додаткову інформацію можна отримати у координатора: Василашко Ірини (т. 098-28-28-030, stemosvita@gmail.com).

Фестиваль «STEM-весна – 2019» проводиться на виконання п. 286 Плану роботи Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» на 2019 рік (наказ ІМЗО від 11.01.2019 № 04) та з метою створення в Україні умов щодо збалансованого гармонійного формування науково-орієнтованої освіти, ознайомлення педагогічної громадськості з інноваційними освітніми технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи, популяризації інженерно-технічних професій серед учнівської молоді. План проведення (березень-травень) розробляє робоча група спільно з обласними координатори з питань STEM-освіти ІППО, методистами РУО, НМЦ, вчителями освітніх установ та партнерами.