КОІПОПК

Сер 29 2018

Print this Запис

Відбулася інструктивно-методична нарада «Організація освітнього процесу з фізичної культури у 2018/2019 навчальному році» для методистів регіональних методичних служб, які координують роботу вчителів фізичної культури

27 серпня 2018 року на базі КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» відбулася інструктивно-методична нарада «Організація освітнього процесу з фізичної культури у 2018/2019 навчальному році» з методистами регіональних методичних служб, які коорди­ну­ють роботу вчителів фізичної культури.

У ході наради було розглянуто такі питання:

  • організаційно-методичне забезпечення викладання фізичної культури у 2018/2019 навчальному році;
  • особливості вивчення фізичної культури за новою навчальною програмою «Фізична культура» для 10-11 класів закладів загальної середньої освіти;
  • про курси підвищення фахової кваліфікації вчителів фізичної культури;
  • про діяльність обласної школи  передового  педагогічного досвіду вчителів фізичної культури та обласних майстер-класів вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти.

З метою належної організації освітнього процесу з фізичної культури у 2018/2019 навчальному році, вироблено рекомендації:

 

1. На секційних засіданнях учителів фізичної культури під час районних (міських) серпневих конференцій опрацювати:

  • лист МОН України від 03.07.2018 № 1/9-415 «Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році»;
  • нову навчальну програму «Фізична культура» для 10-11 класів закладів загальної середньої освіти (наказ МОН України від 23.10.2017 № 1407).
2. Використовувати в освітньому процесі досвід роботи переможців і лауреатів І (районного, міського) ІІ (обласного) і заключного турів всеукраїнських фахових конкурсів для вчителів фізичної культури.
3. Надавати методичну допомогу вчителям початкових класів у закладах загальної середньої освіти з питань організації та проведення уроків фізичної культури і фізкультурно-оздоровчих заходів.
4. До плану роботи регіональних методичних об’єднань вчителів фізичної культури включати проведення практичних занять із вчителями за варіативними модулями навчальної програми з фізичної культури відповідно до графіків фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів районів, міст, ОТГ та розподілу навчального матеріалу з фізичної культури в закладах освіти.
5. До проведення практичних занять з методики навчання варіативним модулям регіональних методичних об’єднань учителів фізичної культури залучати провідних тренерів з видів спорту регіональних ДЮСШ та відомих спортсменів.
6. З метою оновлення банку даних, до 24 вересня 2018 року надіслати на електронну адресу viktоr-64@ukr.net план роботи регіонального методичного об’єднання вчителів фізичної культури на І-й семестр 2018/2019 навчального року.