КОІПОПК

Вер 11 2017

Print this Запис

Відбулася координаційна рада обласних координаторів україно-естонського освітнього проекту «Міксіке в Україні»

07-09 вересня 2017 року у с. Славське Соколівського району Львівської області відбулася координаційна рада обласних координаторів україно-естонського освітнього проекту «Міксіке в Україні», який реалізується за підтримки Програми розвитку Міністерства закордонних справ Естонії, Міністерства освіти і науки України.

Із вітальним словом до учасників координаційної ради звернулися керівники проекту Міхкель та Мілла Пільв, координатор Міксіке Маргарита Носкова та куратор проекту від МОН України Кудренко Богдан.

Заступник Міністра освіти і науки України Павло Кузьмович Хобзей окреслив виклики і завдання на 2017-2018 навчальний рік. Та зазначив важливі аспекти Нової української школи.

Київську область представляла Наталія Миколаївна Бендерець, проректор КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», обласний координатор проекту «Міксіке в Україні».

Протягом заходу обласні координатори представили результати впровадження проекту «Міксіке в Україні» у 2016-2017 н. р. у своїх областях, обговорили переваги міжнародного співробітництва між школами Естонії, Литви  та України, а також механізми співпраці в рамках проекту та поза ним.

За круглим столом, модератором якого був Павло Кузьмович, учасники обговорили перспективи подальшого розвитку регіонального та міжнародного  співробітництва спільноти учасників проекту в умовах реформування української школи.

Захід завершився урочистим підписанням Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та освітньою організацією MIKSIKE (Естонія).

Директор освітньої організації Міксіке, Мікхель Пільв святково вручив сертифікати та подяки учасникам проекту.