КОІПОПК

Бер 24 2016

Print this Запис

Відбулася педагогічна практика для слухачів курсів фахового підвищення кваліфікації з проблеми «Формування читацької компетентності молодшого школяра»

22 березня на базі Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Васильківського району відбулася педагогічна практика для слухачів курсів фахового підвищення кваліфікації з проблеми «Формування читацької компетентності молодшого школяра» (розробник Л.П.Ткаченко).

На заняттях були присутні методист відділу початкової освіти КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» Ткаченко Л.П., директор школи Ковальчук В.М., заступник директора з навчально-виховної роботи Корнієнко Ю.А., методист методичного кабінету відділу освіти Васильківської районної державної адміністрації Сперкач Т.Г.

Слухачам курсів запропоновано навчальні заняття з літературного читання в 2-Б класі (учитель Гонор Т.А.) та в 4-Б класі (учитель Усенко Л.І.). Під час уроків учителі початкових класів ознайомилися з особливостями застосування інтерактивних прийомів роботи на уроці: робота в парах, групах, інсценізація. Цікаві форми роботи було застосовано в процесі організації роботи з додатковою літературою, проведення словникової роботи, аналізу художнього твору, формування навички виразного читання, рефлексії навчальної діяльності.

Крім того, слухачі мали можливість ознайомитися з організацією позакласної роботи  з літературного читання. Учнями 3-В класу (учитель Волошина Т.М.) було представлено позакласний захід «Прийди, весно, з радістю», в основу якого було покладено вшанування українських народних традицій, використання усної народної творчості, українського фольклору.

«Дякуємо за цікаву та змістовну організацію педагогічної практики організаторам курсів підвищення кваліфікації. Ми мали можливість побачити упровадження теоретичних знань в практичній діяльності початкової школи» – Бровченко Л.Л., слухач курсів, учитель початкових класів Трушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білоцерківського району.

«Учителі початкових класів, адміністрація Гребінківської школи І-ІІІ ступенів на високому професійному рівні поділилися з нами своїми досягненнями, передовим досвідом роботи у школі І ступеня» – Мазур Г.К., слухач курсів, учитель початкових класів Світильнянського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Броварського району.

«На мене особливе враження справила організація позакласної роботи в початковій школі. Злагоджені дії педагогів і дітей. Цікаві ідеї щодо продовження роботи, яка проводиться в класі, в позакласній діяльності» –Брянцева А.І., слухач курсів, учитель початкових класів Немішаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Бородянського району.