КОІПОПК

Кві 19 2018

Print this Запис

Відбулася регіональна конференція «Україні є ким пишатися»

18 квітня 2018 р. у Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну відбулася регіональна студентсько-учнівська конференція «Україні є ким пишатися». На ній були присутні викладачі та студенти коледжу, вчителі та учні старших класів загальноосвітніх шкіл міста.

Захід було організовано на високому рівні – учасники не лиш слухали доповідачів, але й бачили декілька талановито поставлених дійств на подіумі. Студентки навчального закладу виступали тут в якості барабанщиць, модельєрів тощо.

Президію конференцію склали науковці, відомі педагоги та спортсмени Білої Церкви. На пленарному засіданні було заслухано лише п’ять доповідей. КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» мав честь представляти кандидат історичних наук, доцент кафедри психології, педагогіки та менеджменту освіти Перерва Володимир Степанович. Доповідач вперше у своїй діяльності зіштовхнувся з тим, що його виступу передував п’ятихвилинний виступ студентки коледжу Шаройкіної Іванни, яка підготувала для учасників конференції ґрунтовну доповідь, у якій проаналізувала та презентувала основні етапи наукової діяльності історика.

Після цього Перерва В. С. розповів про графиню Олександру Василівну Браницьку – людину, якою наше місто дійсно може пишатися. Доповідь, не зважаючи на аудиторію негуманітарного спрямування, викликала жвавий інтерес у присутніх. Регламент не дозволив науковцю розкрити тему доповіді повністю, але ведуча Пренковська Валентина Олександрівна пообіцяла автору, що його «будуть ще запрошувати і запрошувати». Не обійшлося і без взаємних подарунків.

Загалом захід пройшов у теплій і невимушеній атмосфері.