КОІПОПК

Жов 02 2018

Print this Запис

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ВОЛОДИМИРА ПЕРЕРВИ З ПЕДАГОГІЧНИМ КОЛЕКТИВОМ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ № 4

1 жовтня 2018 року відбулася зустріч кандидата історичних наук, Почесного краєзнавця України, доцента кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти КЗ КОР «КОІПОПК» Володимира Степановича Перерви з педагогічним колективом Білоцерківської загальноосвітньої школи № 4. Науковець був запрошений директором школи Олександром Михайловичем Дроздовським. На зустрічі були присутні близько 40 вчителів школи.

В. Перерва розповів педагогам про значення історичного краєзнавства для національно-патріотичного виховання школярів, важливість ознайомлення з історією рідного міста для формування всебічно розвиненої особистості. Було також розкрито картину труднощів, з якими зіштовхується краєзнавець при вивченні місцевої історії, як однієї із найбільш репресованих галузей вітчизняної науки, а також вказано на значну міру міфологізації історії України.

Було також презентовано нову книгу автора «Біла Церква: історія проти міфів». Зустріч тривала близько години й пройшла у теплій і невимушеній атмосфері.