КОІПОПК

Бер 03 2018

Print this Запис

Відбулася зустріч В. Перерви з педагогічним колективом Білоцерківської ЗОШ №11

2 березня 2018 р. о 10.00 відбулася зустріч кандидата історичних наук, Почесного краєзнавця України, доцента кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти КВНЗ КОР «Академії неперервної освіти» Перерви В. С. із педагогічним колективом Білоцерківської ЗОШ №11. Захід відбувся з ініціативи директора школи Сержука Володимира Миколайовича. На ньому були присутні понад 60 педагогів цієї школи.

Перерва В. С. був учнем цього навчального закладу у 1980-1982 роках і тому почав свою зустріч зі спогадів про своїх перших вчителів та школу, в якій пройшли його перші шкільні роки. Далі було презентовано його видання з історії рідного краю, а шкільному музею подаровано копію архівного документу ‑ шкільного листка ротецької школи, яка діяла в цій місцевості протягом 1859-1917 років. Дослідник розповів про історію шкільної справи в нашому краї, а також про меценатів шкільництва нашого міста графів Браницьких. Шкільній бібліотеці було подаровано видання автора, видані під грифом КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

Зустріч пройшла в теплій і невимушеній атмосфері. Дирекція школи та окремі вчителі запросили автора до подальшої співпраці із педагогічним колективом ЗОШ № 11.