КОІПОПК

Лют 15 2018

Print this Запис

Відбулося друге заняття майстер-класу Шарапи Лариси Іванівни, учителя української мови і літератури

 

14 лютого 2018 року відбулося друге заняття майстер-класу Шарапи Лариси Іванівни, учителя української мови і літератури Бородянської спеціалізованої школи – загальноосвітнього закладу І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів, учителя-методиста, заслуженого вчителя України, із теми “Система роботи з обдарованими дітьми на уроках української літератури “.

Захід розпочався приємною розмовою з присмаком кави, привітальним словом директора школи Лазутіної О.В. та оригінальним танком “Весняночка”.

Упродовж заняття учасники майстер-класу взяли участь у методичному калейдоскопі, під час якого презентували виконання практичних завдань з української мови, у методичному діалозі “Ефективні прийоми та форми роботи на уроках української літератури”; моделювали етапи уроків із застосуванням технологій проектного навчання; стали свідками цікавого дійства під назвою “Літературна карта Бородянщини”, під час якого було презентовано дослідницький проект (літературна картографія); відбулася зустріч із поетесою-пісняркою Олександрою Андріїївною Жуковою. Пролунали патріотичні та душевно-настроєві вірші та пісні на її слова у виконанні Олександри Садової та Софії Жукової.

Учителі області з глибоким піднесенням і задоволенням залишали стіни флагмана освіти району – Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №2, щиро дякуючи колективу закладу на чолі з директором Лазутіною О.В. та заступником директора Смирновою В.А. Особливо проникливі й трепетні слова були сказані на адресу керівника майстер-класу Шарапи Л.І., серед яких і поетичні:

О пані Ларисо!
Ви учитель й актриса!
Неординарна людина
І жінка – чарівна!
Швидка,
Активна,
Рективна,
А ще Лариса
Прогресивна.
Летить вперед на творчих крилах,
Таланти розкриває в дітях.
Аж до небес підносить слово,
Красиву мову, барвінкову (Коршунова Л.П.).

Серед учасників майстер-класу були випускники Лариси Іванівни, які залишили такі відгуки: “Сьогодні у стінах рідної Бородянської школи №2 відчула своєрідне дежавю: як і 19 років тому сиджу за партою, а переді мною – Майстер… Багато часу минуло, чимало змін відбулося. Але сталими залишилися харизматичність, творчий неспокій і надзвичайний професіоналізм Л.І.Шарапи. Безмежно вдячна за цей день і можливість навчатися у найкращих!” (Дідківська Н.В.).

Учасникам майстер-класу було запропоновано практичне завдання: Підготувати презентацію власної педагогічної творчості “Я роблю так…”  із використанням ефективних форм роботи на уроках української літератури.

 

усі фото у початковому розмірі на Google-диску 

Наступне заняття відбудеться 18 квітня 2018 року.