КОІПОПК

Бер 01 2019

Print this Запис

Відбулося друге заняття обласного майстер-класу «Нестандартні підходи до організації традиційних шкільних свят»

28 лютого 2019 року, у переддень весни, на базі Таращанського НВК «Гімназія «Ерудит» – ЗОШ І ст.» відбулося друге заняття обласного майстер-класу для педагогів-організаторів під керівництвом Тетяни Дмитрівни Чави «Нестандартні підходи до організації традиційних шкільних свят». Тема робочої зустрічі для учасників майстер-класу мала назву «Формування ціннісних орієнтацій учнів під час проведення позакласних заходів».

Педагогам-організаторам області було презентовано систему виховної роботи гімназії, яка характеризується активним впровадженням проектних технологій, формуванням ключових компетентностей учнів в умовах нової української школи.

Тетяна Дмитрівна ознайомила учасників заходу з розробленими численними проектами учнівського самоврядування. Як керівник обласного майстер-класу, вона поділилася досвідом організації та проведення загальношкільних свят, під час яких використовуються новітні форми групової роботи з учнями.

Практичною частиною майстер-класу стала презентація учнівських колективів 7-х класів, під час якої учні у формі батлу розповіли про свої досягнення, уподобання. Вчителі та батьки семикласників активно долучилися до організації презентації класних колективів, що засвідчує дієву педагогічну співпрацю у закладі освіти.