КОІПОПК

Лют 13 2018

Print this Запис

Відбулося друге заняття обласного майстер-класу учителя зарубіжної літератури Шестак Олександри Григорівни

13 лютого 2018 року на базі  Ясногородського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської районної державної адміністрації відбулося друге заняття майстер-класу учителя-методиста Шестак Олександри Григорівни. «Система завдань до художнього твору як засіб формування читацьких компетенцій учнів у процесі проектно-дослідницької діяльності на уроках зарубіжної літератури в 5-9 класах» для вчителів зарубіжної літератури Київської області.

У заході взяли участь:

Дзюба Тетяна Михайлівна, методист районного методичного кабінету відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської районної державної адміністрації.

Шамота Любов Миколаївна, директор Ясногородського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок».

Біла Альона Олексіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Ясногородського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок».

На першому етапі заняття був проведений методичний діалог «Обличчя і душа сучасного уроку», під час якої учасники виконували вправи: «Кросенс», «Фішбоун», «Піраміда художнього твору», «Карта персонажу твору», «Кольористика поезії», «Філворд».

В ході практичної частини майстер-класу «Урок-майстерня – технологія і практика», вчителі опановували сучасні технології навчання на уроках зарубіжної літератури.

Учитель інформатики Біла А.О. ознайомила з технологією створення презентації за допомогою сервісу Prezi.

Під час проведення «Методичного калейдоскопу» учасники майстер-класу презентували фрагменти уроків із методичним коментарем у процесі проведення проектно-дослідницької діяльності на уроках зарубіжної літератури в 5-9 класах.

На завершення майстер-класу присутні відвідали «Мистецький салон» члена Спілки художників України Єсіненка Д.М., на якому продовжили роботу над створенням спільної картини «Соняхи». Також перед присутніми виступили обдаровані учні школи, які продемонстрували віртуозну гру на музичних інструментах.

Впродовж роботи майстер-класу панувала творча та доброзичлива атмосфера, що об’єднала вчителів-однодумців, сповнених бажанням професійного зростання та самовдосконалення.

Учасники майстер-класу отримали домашнє завдання: доопрацювати матеріали до посібника «Формування читацької компетентності школярів у процесі проектно-дослідницької діяльності на уроках зарубіжної літератури в 5 – 9 класах».

На завершення учасники висловили щирі слова подяки автору майстер-класу Шестак О.Г. за інформативну насиченість заходу, ілюстративність продемонстрованих прийомів та створення атмосфери творчого спілкування однодумців.

 

фото у початковому розмірі на Google-диску