КОІПОПК

Лют 27 2019

Print this Запис

Відбулося друге заняття обласного майстер-класу з теми «Метод проектів на уроках математики»

20 лютого 2019 року на базі Таращанського НВК «Гімназія «Ерудит» – загальноосвітня школа І ступеня» відбулося друге заняття обласного майстер-класу Припотень Олени Володимирівни, учителя математики, директора закладу, з теми «Метод проектів на уроках математики».

У ході роботи майстер-класу учні презентували учасникам майстер-класу короткострокові, середньострокові та довгострокові проекти. Теми учнівських проектів були взяті з карти проектів, яку створили для різних вікових категорій учасники майстер-класу на минулому занятті.

Довгостроковий проект «Податки – центральна кровоносна система України» та короткостроковий проект «Туристичними стежками Одещини», як один із методів реалізації наскрізної змістової лінії «Підприємливість і фінансова грамотність» презентували учні 11 класу. Середньостроковий проект «Створення підприємства з утилізації використаних люмінесцентних ламп та батарей» – наскрізна змістова лінія «Екологічна безпека і сталий розвиток», презентували учні 10 класу.

Під час практичної частини заняття з елементами тренінгу учасники майстер-класу визначали критерії оцінювання проектів, презентували свої розробки та обмінювалися власним досвідом.