КОІПОПК

Лют 01 2019

Print this Запис

Відбулося друге заняття обласного майстер-класу з теми «Розв’язування олімпіадних задач з фізики. Підготовка учнів 7-8 класів до Всеукраїнських учнівських олімпіад»

30 січня 2019 року відбулося друге заняття обласного майстер-класу Тамари Анісімової, учителя-методиста Боярського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня», із теми «Розв’язування олімпіадних задач з фізики. Підготовка учнів 7-8 класів до Всеукраїнських учнівських олімпіад».
Тамара Анісімова ознайомила учителів фізики закладів освіти області з детальним аналізом умов задач, розв’язків та відповідей окремих завдань районної олімпіади з фізики. Після плідного обговорення аналізу учасниками майстер-класу було висловлено конструктивні побажання, які обов’язково будуть взяті до уваги під час проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики у наступному навчальному році. Також цікавим був аналіз задач «Знайомство із 7-класниками» (ІІІ варіант). Учасники майстер-класу розглянули особливості розв’язування графічних олімпіадних завдань з фізики та здобули практичні навички роботи із різними типами олімпіадних  задач з теми «Рівномірний рух».
Учасникам майстер-класу було запропоновано творче завдання до наступного заняття: розв’язування задач з фізики з теми «Середня швидкість», пошук та самостійне складання задач з теми «Взаємодія тіл».