КОІПОПК

Бер 06 2019

Print this Запис

Відбулося друге заняття обласного майстер-класу з теми «Розвиток критичного та креативного мислення на уроках англійської мови. Навички ХХІ століття»

27 лютого 2019 року на базі Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Києво-Святошинського району відбулося друге заняття обласного майстер-класу Дубовкіної Марії Дмитрівни, учителя англійської мови закладу, тренера міжнародної програми GoCamp, з теми «Розвиток критичного та креативного мислення на уроках англійської мови. Навички ХХІ століття».

У роботі заходу взяли участь 42 педагогічних працівники з різних районів, міст та громад області.

Гостей зібрання гостинно зустрічали вчителі та учні закладу. З вітальним словом до них звернулась Охріменко Тетяна Михайлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи.

Педагоги продовжили знайомство з індивідуальним стилем творчої освітньої діяльності Марії Дмитрівни у ході проведення тренінгу. Основним питанням, над яким активно працювали учасники майстер-класу було моделювання уроку англійської мови з використанням завдань, спрямованих на розвиток критичного та креативного мислення.

Під час методичного калейдоскопу учасники заходу презентували підготовлені творчі завдання, обмінювалися думками після виконання різних типів завдань першого заняття.

У ході заходу колеги обговорили низку важливих питань щодо планування та структури сучасного уроку іноземної мови.

Завдання другого заняття виконано в повному обсязі завдяки творчій дружній атмосфері, командному духу та співпраці учасників тренінгу.

Учасникам майстер-класу було запропоновано творче завдання до наступного заняття.