КОІПОПК

Лют 25 2019

Print this Запис

Відбулося друге заняття обласної педагогічної студії з теми «Сучасні корекційно-адаптивні технології освіти для дітей з комплексними порушеннями розвитку»

21 лютого 2019 року на базі Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи № 19 Білоцерківської міської ради Київської області відбулося друге заняття обласної педагогічної студії під керівництвом учителя-дефектолога Онофрійчук Надії Михайлівни з теми «Сучасні корекційно-адаптивні технології освіти для дітей з комплексними порушеннями розвитку».

Завдання педагогічної студії – спрямувати науково-методичну роботу на підвищення фахового рівня педагогічних працівників  у навчально-корекційному процесі з дітьми, які мають комплексні порушення розвитку.

У заході взяли участь фахівці БСЗШ №19:

Т. Голуб, дитячий лікар-психіатр, О. Рибак, практичний психолог,

Л. Шаповал, учителі-дефектологи Т. Юрченко, С. Цимбал, Л. Линник, О. Торбенко, Н. Онофрійчук, І. Довгопола та методисти центру підтримки інклюзивної освіти КНЗ КОР «КОІПОПК» О. Дерій (координатор групи); Г. Слободяник.

У ході заходу були висвітлені наступні питання:

  • клінічні прояви у дітей із синдромом Дауна і розладами спектру  аутизму;
  • оздоровчі технології у відновленні та покращенні здоров’я школярів з комплексними порушеннями.

Вчителі-дефектологи підготували і показали учасникам педстудії  практичні заняття: «Інтерактивна дошка як ефективний інструмент навчання дітей з комплексними порушеннями»; корекційно-розвиткове  заняття  з використанням  арт-терапевтичних  технік; корекційно-комунікативне заняття для дітей із синдромом Дауна.   А також усі присутні ознайомились із досягненнями колективу закладу у творчому завданні «Ярмарок педагогічних ідей і технологій».

Після заходу учасники педстудії мали змогу поділитися своїми враженнями, досвідом та отримати індивідуальні консультації.

Учасниками заходу стали 39 осіб.