КОІПОПК

Січ 10 2020

Print this Запис

Відбулося друге заняття обласної педагогічної студії з теми: «Розвиток молодіжного громадського руху в умовах Нової української школи»

9 січня 2020 року на базі Немішаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбулося друге заняття обласної педагогічної студії Наталії Анатоліївни Двораківської, керівника Бородянського районного Центру дитячої та юнацької творчості та Тетяни Павлівни Яковлєвої, заступника директора з виховної роботи, з теми: «Розвиток молодіжного громадського руху в умовах Нової української школи» для заступників з виховної роботи закладів загальної середньої освіти, педагогів-організаторів, керівників гуртків.

Заняття педагогічної студії розпочалося з вітального слова керівників Наталії Анатоліївни та Тетяни Павлівни, які ознайомили учасників з особливостями розвитку волонтерського руху на Бородянщині. Гість педагогічної студії, селищний голова селища Немішаєве, фіналіст телепроекту «Нові лідери» Сергій Володимирович Замідра  у своєму виступі цікаво презентував власне бачення шляху від дитини-лідера до лідера-керівника, шлях до майстерності та успіху. Завідувачка відділу соціальних ініціатив і партнерства Київського палацу дітей та юнацтва Олександра Валеріївна Долгова ознайомила присутніх з «Маршрутом розвитку учнівського самоврядування: від особистості до команди». Змістовним виявився тренінг на тему: «Інноваційна діяльність учнівського самоврядування», який провела методист Центру творчості дітей та юнацтва м. Ірпеня Ганна Воронкова. Десять порад для організації шкільного волонтерства представила учасникам педагогічної студії соціальний педагог Немішаївської школи №1 Вікторія Миколаївна Назарук. Завершилася зустріч приємними враженнями, новими знаннями та щирими побажаннями.