КОІПОПК

Лют 12 2020

Print this Запис

Відбулося друге заняття обласної педагогічної студії з теми: «Розвиток соціальної активності учнівства засобами активних форм роботи»

10 лютого 2020 року на базі Дерев’янської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Обухівського району відбулося друге заняття обласної педагогічної студії з теми: «Розвиток соціальної активності учнівства засобами активних форм роботи».

Практичним досвідом та методичними родзинками з заступниками директора з виховної роботи, педагогами-організаторами, класними керівниками поділилися керівники педстудії Олександра Олександрівна Шевченко, завідувач районним методичним  кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Обухівської  РДА та Євгенія Миколаївна Здоренко, заступник директора з навчально-виховної роботи Дерев’янської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Учасники педагогічної студії долучилися до активної бесіди на тему «Емоційно-психологічна готовність молоді займати активну життєву позицію в колективній діяльності і брати відповідальність на себе».

Керівники педстудії вдало підібрали форми роботи під час заняття:  Mannequin Challenge («виклик наслідування манекену»), квест, воркшоп «Передвиборча кампанія», що передбачали різноманітні інтерактивні вправи. Учасники заняття створювали скульптури, будували вежу, усією командою виконували спортивні вправи, робили фото «Команда на долоні», читали реп та знімали свій виступ на відео, що викликало неабияку зацікавленість, повноцінне засвоєння змісту, виявлення і розвиток творчих здібностей педагогів.

Завершилася зустріч приємним бонусом для всіх учасників ‒ символічним намистом побажань: успіху, гарного настрою та розуміння значущості своєї роботи.