КОІПОПК

Лют 06 2019

Print this Запис

Відбулося друге заняття обласної педагогічної студії з теми «Сучасні підходи до літературної освіти в умовах розбудови Нової української школи.  Розвиток критичного мислення в процесі вивчення української мови та літератури та зарубіжної літератури»

5 лютого  2019 року на базі опорного загальноосвітнього навчального закладу Кагарлицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 відбулося друге заняття обласної педагогічної студії з теми «Сучасні підходи до літературної освіти в умовах розбудови Нової української школи.  Розвиток критичного мислення в процесі вивчення української мови та літератури та зарубіжної літератури» вчителів – методистів Михайловської С. В. та Гаркавенко Н. М. для вчителів української мови та літератури  і зарубіжної літератури загальноосвітніх навчальних закладів Київської області.

У заході взяли участь:

Химера Н. В., методист вищої категорії відділу української мови і літератури та зарубіжної літератури КНЗ КОР «КОІПОПК», координатор педагогічної студії авторів Михайловської С. В. та Гаркавенко Н. М.      

Заняття обласної педстудії було присвячене темі: «Методи і прийоми розвитку критичного мислення учнів у процесі вивчення художніх творів на уроках літератури». 

З учасниками заходу учителі-методисти Михайловська С. В. та Гаркавенко Н. М. провели теоретично-практичне заняття з прикладами використання методів і прийомів критичного мислення на різних етапах компетентнісно орієнтованого уроку української та зарубіжної літератури.

На другому етапі заняття  у творчих підгрупах учителі практикувались у побудові уроку з використанням методів і прийомів критичного мислення: обмінювались ідеями, складали плани-конспекти уроків, сперечались та переконували колег у доцільності застосування обраного ними прийому чи методу. Кожний взяв участь у професійній дискусії.

Автори школи надали можливість кожному учаснику поділитися своїми надбаннями: влаштували перегляд і захист домашнього завдання; провели консультації; надали алгоритм  щодо оформлення матеріалів для спільного збірника.

Також було відібрано готовий до друку матеріал та надані рекомендації на доопрацювання. Домашнім завданням стало доопрацювання матеріалів з виготовлення паспортів  художніх творів відносно програм для 10 класу з української та зарубіжної літератур.

Дарунком для учасників педстудії від учнів школи  стала вистава шкільної драматичної студії. Справжнє естетичне задоволення отримали всі. Вдячні авторам педагогічної студії та всім організаторам заходу за небайдужість і професіоналізм, за любов до професії. Переконалися: разом працювати не тільки цікаво, але й корисно.