КОІПОПК

Січ 25 2019

Print this Запис

Відбулося друге засідання обласного майстер-класу для вчителів англійської мови з теми «Особливості викладання англійської мови у початковій школі»

24  січня 2019 року на базі Опорного загальноосвітнього навчального закладу “Кагарлицька загальноосвітня  школа  І-ІІІ ступенів №3” Кагарлицької  районної державної адміністрації відбулося друге засідання обласного майстер-класу для вчителів англійської мови під керівництвом Тетяни Ткач, Людмили Дяченко, Ольги Поночовної з теми «Особливості викладання англійської мови у початковій школі».

Керівник майстер класу Тетяна Ткач організувала повторення презентованого матеріалу на першому засіданні, використавши сучасні прийоми та технології навчання англійської мови у початковій школі.

Ольга Поночовна на практиці продемонструвала  застосування ігор у процесі навчання англійської мови молодших школярів.

В ході проведення майстер-класу  учителі області  опрацьовували методики та прийоми організації освітньої діяльності учнів початкової школи в умовах реалізації концепції «Нова українська школа». Використання флеш карток – одна з навчальних видів діяльності у початковій школі. Цілий ряд практичних активностей та ігор презентувала для учасників майстер класу Людмила Дяченко.

Також учасники практикували результативний  метод викладання в початковій школі, техніку роботи з  LEGO. Проведена робота тренерів додала багато нових ідей та прийомів до педагогічної скарбнички кожного учасника майстер класу.

Панувала атмосфера творчості, пошуку й доброзичливості. У майстер-класі взяли участь 40 учителів англійської мови закладів загальної середньої освіти Київської області.