КОІПОПК

Лют 16 2018

Print this Запис

Відбулося друге засідання обласного майстер-класу учителя початкових класів Черкасенко Нелі Григорівни

14 лютого 2018 року на базі  Сквирського НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів №4  –дитячий садок» Київської області  відбулося друге засідання обласного майстер-класу Черкасенко Н.Г. «Формування інформаційно-комунікаційних та здоров’язбережних компетентностей молодших школярів за проектом «Розумники» (SmartKids)».

У роботі ІІ етапу майстер-класу взяли участь 38 учителів, методистів та керівників методичних об’єднань учителів початкових класів.

З початком роботи учасників майстер-класу привітала керівник НВК Вигівська А.Д., методист із початкової освіти  районного методичного кабінету відділу освіти Сквирської  районної державної адміністрації Придатко Л.С.

У ході роботи учасники переглянули урок з математики з використанням електронних ігрових ресурсів від «Розумників» (Smart Kids) «Закріплення ділення на 3. Розв’язування вправ та задач» та взяли участь у  занятті з елементами тренінгу «Використання  інформаційно-комунікаційних та здоров’язбережних компетентностей у школі І ступеня», який сприяв  усвідомленню педагогами необхідності самовдосконалення, підвищення свого професійного рівня через оволодіння новими знаннями щодо використання електронно-ігрових освітніх ресурсів у рамках Нової української школи.

Педагоги працювали у групах, створювали 3D-модель здоров’язбережних технологій. Увагу учасників семінару було сконцентровано на джерелах навчально-методичних матеріалів  для вчителя, зокрема електронних  освітніх  ігрових ресурсах «Розумники» Smart Kids та інших  онлайн ресурсах, якими може скористатися учитель початкових класів.