КОІПОПК

Лют 25 2019

Print this Запис

Відбулося друге засідання обласного майстер-класу з теми «Використання інноваційних технологій  на уроках англійської мови»

13 лютого 2019 року на базі Бучанського НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів –ЗОШ І-ІІІ ступенів»№ 3 Бучанської міської ради відбулося друге засідання обласного майстер-класу з теми «Використання інноваційних технологій  на уроках англійської мови».

Заняття провела Крочак Тетяна Дмитрівна, керівник методичного об’єднання вчителів іноземних мов міста Бучі, яка є одним із керівників майстер-класу.

У ході проведення заняття учасники майстер-класу практикували такі методи та прийоми як асоціативний кросворд, кроссенс, геокодер,  провели рефлексію у формі «абеткового супу».

Колеги дискутували щодо переваг та недоліків активного, пасивного, інтерактивного навчання, обговорювали шляхи мотивації учня 21 століття.

Родзинкою заняття було створення бізнес-плану розвитку міста Бучі як туристичного осередку на основі кейс-методу, адже всі завдання заняття були побудовані на основі краєзнавчого матеріалу.

Заняття дало змогу вчителям побачити, як можна наблизити урок до реалій життя, реалізовуючи концепцію нової школи.

Завершився захід екскурсією до шкільного музею бойової слави.