КОІПОПК

Бер 01 2018

Print this Запис

Відбулося друге засідання обласної педагогічної студії вчителів географії та економіки

28 лютого на базі Іванківського районного ліцею відбулося друге засідання обласної педагогічної студії вчителів географії та економіки «Формування ключових компетентностей учнів у процесі навчання географії та економіки» для вчителів Київської області (керівники: Кривульська Людмила Олексіївна, директор ліцею, учитель географії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист, Димарчук Тетяна Вікторівна, вчитель економіки та географії ліцею, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист).

У заході взяли участь вчителі географії та економіки Київської області всього 31 особа.

Засідання мало повністю практичну спрямованість. Керівники педстудії Кривульська Л.О. та Димарчук Т.В., у співпраці з вчителем української мови та літератури Процик Л.Г. (спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист, Заслужений вчитель України) провели інтегрований урок у 10 класі на тему «Країни-сусіди України», на якому показали різні методи та прийоми для формування предметних та міжпредметних компетентностей, в тому числі, й полікультурної компетентності.

Продовженням практичної частини став «Методичний тренд», де всі учасники педагогічної студії поділились власним досвідом використання різнопланових методичних прийомів на уроках та в позаурочній роботі.

Учасники студії отримали домашнє завдання: підготувати конспект уроку з використанням різноманітних прийомів та методів для формування ключових компетентностей учнів.

Яскравим завершенням засідання стала участь всіх учасників у «Веселому ярмарку»  – традиційному щорічному ліцейському заході в рамках Дня українського стилю.

В цілому на занятті панувала тепла та дружня атмосфера, педагоги із  задоволенням обмінювалися власним досвідом, ставили питання щодо сучасних тенденцій розвитку освіти, які окреслені в Концепції Нової української школи. Учасники обласної педагогічної студії висловили щиру подяку за високий рівень організації, навчально-методичний супровід та професіоналізм у проведенні другого заняття педагогічним працівникам Іванківського районного ліцею.