КОІПОПК

Жов 26 2018

Print this Запис

Відбулося перше заняття обласного майстер-класу з теми «Упровадження освітньої технології «Радість розвитку» у закладі дошкільної освіти»

24 жовтня 2018 року  на базі  дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Зернятко» Димерської селищної ради Вишгородського району відбулося перше заняття обласного майстер-класу Башлик Наталії Андріївни, завідувача, та Басюк Наталії Михайлівни, вихователя-методиста дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Зернятко» Димерської  селищної ради, з теми «Упровадження освітньої технології «Радість розвитку» у закладі дошкільної освіти».

У роботі майстер-класу взяли участь 47 педагогів області.

З вітальним словом до учасників заходу звернулася Антоніна Михайлівна Павлюк, методист з питань дошкільної освіти районного методичного кабінету відділу освіти Вишгородської райдержадміністрації.

Під час теоретичної частини Наталія Михайлівна Басюк ознайомила  учасників майстер-класу з особливостями упровадження освітньої розвивальної технології «Радість розвитку» у закладі дошкільної освіти.

У практичній частині майстер-класу з педагогами було проведено    моделювання форм та методів  роботи з дітьми на різних етапах проектування.

По завершенню майстер-класу   педагоги обговорили результати роботи та  висловили щиру подяку за високий рівень організації та належну якість проведення заняття педагогічним працівникам дошкільного навчального закладу та особисто керівникам майстер-класу – Башлик Наталії Андріївні та Басюк Наталії Михайлівні.