КОІПОПК

Жов 26 2018

Print this Запис

Відбулося перше заняття обласного майстер-класу із теми «Розв’язування олімпіадних задач з фізики»

24 жовтня 2018 року відбулося перше заняття обласного майстер-класу Тамари Анісімової, учителя фізики Боярського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня», із теми «Розв’язування олімпіадних задач з фізики».

Учасників майстер-класу привітав Ігор Незабитовський, методист районного методичного центру відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації, який відзначив важливість та актуальність таких заходів.

Наталія Асаєвич, заступник директора з навчально-виховної роботи закладу, розповіла присутнім про особливості навчання в гімназії.

Педагоги ознайомилися з методиками розв’язання олімпіадних завдань з фізики щодо підготовки обдарованих учнів та з індивідуальним стилем творчої освітньої діяльності Тамари Анісімової: методикою, технологією та способами розв’язання олімпіадних завдань з тем «Рівномірний рух», «Середня швидкість», Взаємодія тіл», отримали поради й здобули практичні навички роботи із різними типами задач.

Учасники заходу обговорили проблемні питання підготовки учнів до участі у І-ІІІ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики у 2018/2019 навчальному році.

Захід відбувся у доброзичливій атмосфері співробітництва вчителів та керівника майстер-класу.