КОІПОПК

Лис 07 2019

Print this Запис

Відбулося перше заняття обласного майстер-класу з теми «Можливості застосування техніки «Вишивання стрічками» в технологічній освіті школярів»

06 листопада 2019 року на базі Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 відбулося перше заняття обласного майстер-класу Козоріз Людмили Василівни з теми «Можливості застосування техніки «Вишивання стрічками» в технологічній освіті школярів» для вчителів трудового навчання, коорданатором якого є Рибитва Галина Володимирівна, завідувач відділу роботи з обдарованими дітьми КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».

З вітальним словом до присутніх звернулись Губенко Валентина Валеріївна, заступник міського голови, та Божко Ірина Віталіївна, завідувач міського методичного кабінету відділу освіти Переяславської міської ради.

Касьян Тетяна Володимирівна, директор Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, презентувала заклад освіти і побажала всім присутнім плідної праці і творчих успіхів.

До роботи майстер-класу долучилася Хомич Вікторія Олександрівна, практичний психолог школи, яка провела вправи, спрямовані на знайомство, покращення атмосфери в групі учасників та використала техніку релаксації.

По завершенню майстер-класу учасники обговорили план роботи на наступне заняття та висловили щиру подяку за високий рівень організації та належну якість проведення заняття керівнику майстер-класу Людмилі Василівні Козоріз.

Наступне заняття майстер-класу відбудеться 22 січня 2020 року.