КОІПОПК

Лис 06 2019

Print this Запис

Відбулося перше заняття обласного майстер-класу з теми «Підготовка до ЗНО з української мови та літератури. Практичні поради і техніки»

05 листопада 2019 року Таращанський навчально-виховний комплекс “Гімназія “Ерудит” – загальноосвітня школа І ступеня” Таращанської районної ради гостинно вітав учасників першого заняття обласного майстер-класу Машковської Юлії Володимирівни з теми «Підготовка до ЗНО з української мови та літератури. Практичні поради і техніки».

З вітальним словом до учасників звернулися Поліщук Оксана Миколаївна, завідувач відділу української мови і літератури та зарубіжної літератури КНЗ КОР «КОІПОПК», та Гуляніцька Людмила Миколаївна, заступник директора гімназії  з науково-методичної роботи. Настановчі слова пролунали від Привалової Оксани Миколаївни, методиста районного методичного кабінету.

Розпочалося заняття із тренінгової вправи «Будьмо знайомі», яка допомогла учасникам згуртуватися та виокремити спільні риси присутніх. Продовжила захід презентацією майстер-класу та власного педагогічного досвіду Машковська Юлія Володимирівна. Було також розкрито питання «Особливості ЗНО з української мови і літератури за новою програмою 2020 року». На завершення учасники отримали 10 порад українському філологові щодо успішного складання його учнями ЗНО з української мови та літератури. Дійство закінчилася обговоренням результатів заняття та визначенням завдань на наступну зустріч.