КОІПОПК

Лис 19 2020

Print this Запис

Відбулося перше заняття обласного майстер-класу з теми «Самоменеджмент як технологія удосконалення ділової культури заступника директора»

19 листопада в режимі онлайн за допомогою сервісу ZOOM відбулося перше заняття обласного майстер-класу Трофименко Ольги Вікторівни та Яблонської Лариси Броніславівни, заступників директора з НВР Бучанського НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» №4, з теми: «Самоменеджмент як технологія удосконалення ділової культури заступника директора».

У заході взяли участь 15 заступників директора з НВР та ВР  закладів загальної середньої освіти Київщини.

Керівники майстер-класу, Трофименко Ольга Вікторівна та Яблонська Лариса Броніславівна, ознайомили учасників із методичними аспектами, функціями, можливостями та перевагами самоменеджменту.

Провідна ідея майстер-класу – оволодіння технологіями самоменеджменту заступника керівника закладу загальної середньої освіти, що сприяє оптимальному управлінню власними можливостями, сучасними техніками та методами, задля досягнення комфортного життєвого та робочого ритму, кращій організації праці; попередженню стресів і професійного вигорання; зростанню задоволення від роботи; вмотивованості праці; зниженню завантаженості роботою; і в підсумку – підвищенню якості освітніх послуг, які надаються у закладі освіти. Присутнім було запропоновано пройти тестування ефективності використання робочого часу та планування. Під час практичної частини учасники мали змогу проаналізувати особисті «поглиначі» та «пастки» часу, визначити причино-наслідкові зв’язки свого життя та повправлятися у впорядкуванні життєвих дій.

На завершення заходу учасники висловили щиру подяку організаторам заняття за продуктивне спілкування та створену атмосферу доброзичливості та взаємопідтримки.