КОІПОПК

Лис 23 2018

Print this Запис

Відбулося перше заняття обласної педстудії з теми «Лепбук для реалізації ідей сталого розвитку дітей дошкільного віку»

20 листопада 2018 року на базі закладу дошкільної освіти (ясел-садка) «Яблучко» с. Новосілки відбулося перше заняття обласної педстудії з теми «Лепбук для реалізації ідей сталого розвитку дітей дошкільного віку».

У заході взяли участь 45 педагогів Київщини.

Відкрили зустріч педагогічної студії методист районного методичного центру відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації Калабуліна Галина Дмитрівна, координатор обласної педстудії, методист відділу практичної психології та соціальної роботи КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Багдасарова Людмила Віталіївна та завідувач ЗДО «Яблучко» Джемесюк Алла Миколаївна, які ознайомили учасників з основною метою, завданнями та етапами проведення педстудії.

Красуля Ольга Миколаївна презентувала учасникам інтерактивний посібник – Лепбук, як засіб пізнання і навчання дітей в цікавій і доступній формі. Також ознайомила з поетапним створенням такого посібника і представила освітній проект «Дошкільнятам освіта для сталого розвитку», наголосивши на актуальності впровадження освітнього проекту у всіх закладах дошкільної освіти, адже лише при партнерському підході можна досягнути великих результатів і сприяти формуванню у дошкільників мотивації до дій і моделей поведінки, орієнтованих на сталий стиль життя.

У другій частині заходу Оксана Петрівна презентувала технологію роботи з інтерактивною дошкою. Учасники зібрання обговорили ідеї використання цього засобу в процесі вивчення своїх навчальних дисцилін та підходи до створення методичного посібника.

На заході було представлено 12 різнопланових лепбуків, які розробили вихователі та спеціалісти ЗДО «Яблучко». Саме на таких прикладах можна було ближче ознайомитися з особливостями створення настільних книг, їхнім наповненням та, найголовніше, упровадженням у роботі з дітьми. Практичним завданням для учасників  стала робота з інтерактивним посібником, який вони за бажанням обрали для роботи в групі та проведення експрес занять за визначеною темою.

Насиченою та сповненою новими ідеями стала перша зустріч обласної педагогічної студії.

Щиро вдячні всім учасникам за активну участь у майстер-класі.