КОІПОПК

Лют 16 2017

Print this Запис

Відбулося установче засідання педагогічного професійного клубу «Літопис»

Перш ніж сучасна реформа прийде до школи і класу, вона має відбутися у свідомості й душі педагога. «Агентами змін»   історичної освіти  в області стали учасники педагогічного професійного клубу «Літопис», установче заняття якого було проведено 15 лютого 2017 року на базі Хотівського НВК Києво-Святошинської  РДА.

Організаційна частина засідання клубу була зорієнтована на плануванні роботи, практичним результатом якої має  стати методичний посібник «Формування історичної компетентності учнів: шкільна практика», який допоможе вчителям-предметникам  при підготовці і проведенні компетентнісно зорієнтованого уроку.

Практичну частину заняття заповнили знайомством із фотовиставкою про життя і діяльність легендарної постаті у боротьбі за Українську державність Левка Лук’яненка, жителя с.Хотів. Вразила і креативна експозиція плакатів про відомих осіб історії, літератури, мистецтва, науки тощо. Зразком робочого місця вчителя і учнів є також шкільний кабінет історії.

 

Щиро вдячні директору НВК Наталії Василівні Неруш, учителю історії Людмилі Василівні Лівінській за сприяння у проведенні заходу, творче натхнення, розуміння необхідності оновлення освіти, історичної, зокрема.