КОІПОПК

Кві 10 2019

Print this Запис

Відбулося заключне заняття майстер-класу «Реалізація змістових ліній на уроках зарубіжної літератури в умовах упровадження НУШ»

9 квітня 2019 року на базі Маловільшанської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 2 Білоцерківської РДА відбувся майстер-клас вчителя-методиста Вишняк В. І. «Реалізація змістових ліній на уроках зарубіжної літератури в умовах упровадження НУШ» для вчителів зарубіжної літератури ЗНЗ Київської області.

У  заході брали участь:

Химера Наталія Володимирівна, методист вищої категорії відділу української мови та літератури та зарубіжної літератури КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів»;

Горохова Лариса Ярославівна, методист методичного відділу Білоцерківської РДА.

Автор майстер-класу Вишняк В.І. підбила підсумки роботи учасників та наголосила, що в умовах розбудови нової української школи наскрізні змістові лінії («Екологічна безпека та сталий розвиток», «Громадянська відповідальність», «Здоров’я і безпека», «Підприємливість і фінансова грамотність») є дієвим засобом інтеграції ключових і предметних компетентностей. Така робота допомагає вчителю формувати в учнів уявлення про суспільство в цілому, розвивають критичне мислення, здатність застосовувати отримані знання у різних життєвих ситуаціях. Мета роботи майстер-класу – організація вивчення передового педагогічного досвіду та впровадження кращих його форм у роботу вчителів Київської області – досягнута.

Фінальний етап роботи майстер-класу проведено у формі методичного калейдоскопу «Я роблю це так», де вчителі Київщини презентували виконання домашнього завдання (створення практичних вправ із зарубіжної літератури). Побачити нові ідеї та реалізовувати їх у власній діяльності – завдання, що мотивувало всіх учасників майстер-класу. А демонстрація власних секретів методики викладання переконала, що майстер-клас об’єднав учителів-однодумців, які сповнені бажання професійного зростання та самовдосконалення та вміють працювати в команді.