КОІПОПК

Тра 29 2019

Print this Запис

Відбулося заключне заняття  обласного майстер-класу Войтенко Світлани Іванівни з теми «Аксесуари та прикраси (елементи декору) в українському етнічному стилі»

28 травня 2019 року на базі ОНЗ Гребінківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Васильківської РДА відбулося заключне заняття  обласного майстер-класу Войтенко Світлани Іванівни, учителя обслуговуючих видів праці даного освітнього закладу з теми «Аксесуари та прикраси (елементи декору) в українському етнічному стилі» для учителів трудового навчання.

Світлана Войтенко підвела підсумки роботи майстер-класу та проаналізувала залікові роботи учасників. Учителі представили свої творчі вироби, а також поділилися родзинками своєї роботи.

Олена Сацюк, координатор майстер-класу, завідувач відділу трудового навчання й технологій, узагальнила  діяльність професійної спільноти.

Керівник майстер-класу урочисто вручила сертифікати.

Керівник, слухачі та координатор майстер-класу подякували один-одному за творчу співпрацю, висловилися за продовження освітньої взаємодії.

Особливі слова похвали і вдячності прозвучали на адресу Світлани Іванівни Войтенко – за її доброзичливість, майстерність, гостинність а головне за мотивацію вчителів до подальшої професійної діяльності та самоосвіти.