КОІПОПК

Кві 24 2019

Print this Запис

Відбулося заключне заняття обласного майстер-класу з теми «Виготовлення оздоблювальних елементів для виробів інтер’єрного та одягового призначення з використанням сучасних технік вишивки»

23 квітня 2019 року на базі  КНЗ КОР «КОІПОПК» відбулося заключне заняття майстер-класу Баталко Лариси Володимирівни, вчителя трудового навчання Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Бориспільської МР з теми «Виготовлення оздоблювальних елементів для виробів інтер’єрного та одягового призначення з використанням сучасних технік вишивки» для вчителів обслуговуючих видів праці. На занятті відбувся творчий звіт учасників майстер-класу, а також представлення вчителями власних творчих надбань. Під час своїх виступів учасники майстер-класу зазначали про важливість фахового вдосконалення технологічного та методичного рівня для вчителів трудового навчання, про нагальну потребу в освітніх кадрів у розробленні механізмів впровадження прогресивних технологій організації навчальних та позанавчальних занять педагогічного спілкування.

Учасники майстер-класу виразили найщирішу вдячність Ларисі Володимирівні Баталко за цікаву тему майстер-класу та прекрасну організацію занять. Також висловили своє захоплення її компетентністю і професійністю. На адресу керівника прозвучали побажання творчих успіхів, натхнення, довгих років творчої роботи і достатку!