КОІПОПК

Кві 13 2018

Print this Запис

Відбулося заключне засідання обласного майстер-класу Кальчук Марії Іванівни, учителя початкових класів

12 квітня 2018 року відбулося заключне засідання обласного майстер-класу Кальчук Марії Іванівни, учителя початкових класів Української  спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Обухівської районної ради з теми «Інтегративно-діяльнісний підхід до викладання української мови в школі І ступеня за технологією «Росток» для вчителів початкових класів, які працюють за технологією «Росток».

У майстер-класі взяли участь 38 осіб. Це вчителі початкових класів Київської, Запорізької областей та м. Києва. Також участь у майстер-класі взяли Воронцова Емілія Валеріївна, науковий співробітник Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» і Ткаченко Любов Петрівна, завідувач відділу початкової освіти КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

Учасники майстер-класу взяли участь у творчому звіті «Фестиваль творчості», під час якого поділилися своїми досягненнями у впровадженні технології «Росток», обговорили питання впровадження їх у процесі реалізації концептуальних засад Нової української школи.

Всім учасникам майстер-класу було вручено сертифікати.