КОІПОПК

Кві 26 2019

Print this Запис

Відбулося заключне засідання обласної педагогічної студії з теми «Лепбук – для реалізації ідей сталого розвитку дітей дошкільного віку»

18 квітня в закладі дошкільної освіти (яслах-садку) «Яблучко» села Новосілки Чабанівської селищної ради пройшло заключне засідання обласної педагогічної студії для вихователів Київської області «Лепбук – для реалізації ідей сталого розвитку дітей дошкільного віку». Відкриття заняття обласної педагогічної студії провела головний спеціаліст відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації Калабуліна Галина Дмитрівна.

В першій теоретичній частині заходу вихователь-методист закладу Красуля Ольга Миколаївна представила надзвичайно цікаву та професійну мультимедійну презентацію на тему: «Пошуково-дослідницька діяльність за рекомендаціями освітнього проекту «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку». Учасники педагогічної студії обговорили основні положення та завдання пошуково-дослідницької діяльності з дітьми дошкільного віку з метою збагачення знань про навколишнє та подивилися фрагменти ігор-занять з дітьми четвертого року життя під час організації дослідницької діяльності.

В другій практичній частині учасники педагогічної студії представили своє домашнє завдання – виготовлені лепбуки власноруч на обрані теми. Вихователі та практичні психологи творчо підійшли до виконання завдань. Також було проведено конкурс серед представлених лепбуків. Сертифікат за найкращий інтерактивний посібник лепбук на тему «Вода» отримала вихователь Бородянського дошкільного навчального закладу комбінованого типу № 10 «Казка» Мацур Марія Василівна. Всі учасникам педагогічної студії отримали маленькі подарунки – браслети на згадку про привітне «Яблучко»!

Наприкінці заходу координатор обласної педагогічної студії, методист відділу практичної психології та соціальної роботи, викладач КНЗ КОР Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів Багдасарова Людмила Віталіївна вручила всім учасникам сертифікати.

Учасники обласної педагогічної студії висловили слова вдячності колективу та адміністрації закладу за високий рівень організації заняття та теплий прийом.

Продовження роботи відбудеться в наступному навчальному році, бо бажаючих побувати в закладі записалося 250 осіб. Таке бажання гостей надихає на ще кращу роботу на користь головних  осіб – наших ДІТЕЙ!