КОІПОПК

Тра 16 2019

Print this Запис

Відбулося заключне засідання обласної педагогічної студії з теми «Створення єдиного освітнього середовища закладу загальної середньої освіти»

15 травня 2019 року на базі Глевахівської ЗОШ відбулося третє засідання обласної педагогічної студії з теми «Створення єдиного освітнього середовища закладу загальної середньої освіти» (кер.Людмила Магдибор). Це засідання було присвячене проблемі «Медіаосвіта та медіаграмотність: освітні категорії та виклик часу». Сучасна людина для успішної життєдіяльності не може бути осторонь інформаційних потоків. Але головна складність нині не в тому, щоб отримати певну інформацію, а в тому, щоб визначити, яка інформація потрібна. Величезний надлишок інформаційної пропозиції призводить до того, що сучасна людина ризикує «потонути» в інформаційному морі. Особливе значення правильно організована робота з інформацією має тоді, коли йдеться про дітей та підлітків. У них нема ще життєвого досвіду, вони ще схильні до сліпого наслідування привабливих образів. Звичайно, це зовсім не означає, що треба ховатися в мушлзаю та ізолюватися від інформаційних потоків. Тепер таке і не можливо. Треба вміти працювати з інформацією.
У роботі педстудії взяв участь Голова Васильківської РДА Владислав Одинець, який ознайомив присутніх із роботою РДА щодо створення інформаційного простору, як основного сучасного інструменту комунікації влади та громади.
Ірина Горбачова, радник голови Васильківської РДА, ознайомила педагогів Київщини із тим, як у районі відбувається реалізація проектів в ключі медіаграмотності для учнів навчальних закладів. Зокрема зупинилася на співпраці школярів Васильківщини з командою волонтерського культурно-освітнього проекту “Жовтий автобус”.
Діти із студії творчого розвитку особистості «Ассоль» та її керівник Дмитро Костильов презентували учасникам педстудії виставу «Чорна курка».

Алла Борбіт, завідувач відділу дистанційного навчання КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», підвела підсумки роботи педстудії та вручила педагогам сертифікати.
В обміні досвідом взяла участь директор Калинівського навчально-виховного комплексу №1 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Оксана Петренко, яка зазначила, що така форма роботи у міжатестаційний період, як «педстудія» дуже цікава, адже заняття у педстудії – ефективна організація обміну досвідом.