КОІПОПК

Лют 13 2019

Print this Запис

Відбулося заняття майстер-класу для вчителів зарубіжної літератури

12 лютого 2019  року на базі Маловільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Білоцерківської РДА відбулося заняття майстер-класу вчителя-методиста Вишняк Валентини Іванівни «Реалізація змістових ліній на уроках зарубіжної літератури в умовах упровадження НУШ» для вчителів зарубіжної літератури  ЗНЗ Київської області.

У заході брали участь:

Химера Наталія Володимирівна, методист вищої категорії відділу  української мови та літератури та зарубіжної літератури КНЗ КОР «КОІПОПК»;

Горохова  Лариса Ярославівна, методист  методичного відділу Білоцерківської РДА.

Керівник майстер-класу Вишняк В.І.. проілюструвала можливі шляхи упровадження змістових ліній «Здоров’я і безпека” та «Підприємливість і фінансова грамотність» у практичну діяльність вчителів-словесників.

Відбувся методичний діалог «Технології і практика», під час якого учасники презентували виконання домашнього завдання (створення практичних вправ, які допоможуть реалізувати змістові лінії на уроках зарубіжної літератури). Педагоги переймалися питаннями: як із маленьких «пазлів» скласти картину успішного уроку, як перетворити учнів на помічників і однодумців? Продемонструвавши своє бачення  шляхів упровадження наскрізних ліній у програмових творах  для  5-9 класів, словесники області за принципами методичного марафону отримали цікавий дидактичний матеріал та обговорили концепцію збірника дидактичного матеріалу за тематикою майстер-класу, який стане спільною підсумковою роботою майстер-класу В. Вишняк «Реалізація змістових ліній на уроках зарубіжної літератури в умовах упровадження НУШ».