КОІПОПК

Лис 29 2017

Print this Запис

Відбулося заняття педагогічної студії практичного психолога Чернявської Ольги Сергіїївни «Використання казкотерапії у роботі з дітьми дошкільного віку»

23 листопада 2017 року на базі Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка»  відбулося заняття педагогічної студії практичного психолога Чернявської Ольги Сергіїївни «Використання казкотерапії у роботі з дітьми дошкільного віку».

У роботі педагогічної студії взяли участь 14 практичних психологів та вихователь ДНЗ Богуславського, Обухівського, Таращанського районів, міста Бровари.

З вітальним словом виступила директор ЦТДЮ «Веселка» Тупчій Лариса Михайлівна.

З початком роботи учасників майстер-класу привітала  Багдасарова Людмила Віталіївна,  методист відділу практичної психології та соціальної роботи КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

Ольга Сергіївна, використовуючи  мультимедійну презентацію «Казкотерапія як дієвий засіб розвитку психічних властивостей дитини»,  ознайомила учасників з основними прийомами роботи з казкою, видами казок, механізмами  та ефектами впливу казки на психіку дитини.

У практичній частині заняття учасники опрацьовували арт-терапевтичні техніки «Намалюй зле обличчя», «Шиворіт-навиворіт», спробували застосовувати техніку «Казкотерапія для дорослих – спосіб досягти мети».