КОІПОПК

Лют 11 2019

Print this Запис

Відбулося засідання обласної педагогічної студії Ірини Притули, учителя географії та економіки

7 лютого 2019 року на базі Богуславського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – гімназія» відбулося друге засідання обласної педагогічної студії з теми «Формування економічної культури та фінансової грамотності учнів в рамках реалізації проекту «Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності у навчально-виховний процес» під керуванням Ірини Притули, учителя географії, економіки та курсу «Фінансова грамотність», учителя-методиста.

Гостей привітала директор Богуславского НВК Людмила Байбуз. Із вступним словом до учасників звернувся координатор педагогічної студії, завідувач кафедри природничо-математичної освіти та технологій КНЗ КОР «КОІПОПК» Андрій Довгань.

Керівник студії ознайомила слухачів з планом ІІ засідання, провела тренінгову вправу «Веселі фінанси».

У теоретичній частині засідання учасники розглянули такі питання:

  • «Рамка підприємницької компетентності особистості» (А.Довгань);
  • «Реалізація наскрізної змістової лінії «Підприємливість і фінансова грамотність в процесі навчання географії, економіки і фінансової грамотності» (І.Притула).

Під час практичної частини заняття учасники переглянули фрагменти уроків з акцентом на реалізацію наскрізної змістової лінії «Підприємливість і фінансова грамотність», які провели вчителі Богуславського НВК – слухачі педагогічної студії:

  • Фрагмент уроку курсу «Фінансова грамотність» у 10 класі «Автокредити, іпотечні кредити» (вчитель І. Притула)
  • Фрагмент уроку хімії у 11 класі «Мило та синтетичні мийні засоби» (вчитель І. Харченко)
  • Фрагмент інтегрованого уроку з біології та основ здоров’я у 6-А класі «Зберігаємо здоров’я – економимо бюджет» (вчитель В. Ковченко)
  • Фрагмент уроку інформатики у 10 класі «Здійснення покупки в Інтернеті з використанням хмарних сервісів» (вчитель С. Мацаєнко).

Заключне засідання студії відбудеться у травні 2019 р.