КОІПОПК

Гру 08 2017

Print this Запис

Відбулися ХХХІХ краєзнавчі читання імені протоієрея о. Петра Лебединцева

7 грудня 2017 р. у Білоцерківському краєзнавчому музеї відбулися ХХХІХ краєзнавчі читання імені протоієрея о. Петра Лебединцева, які проводяться тут з 1998 р. На них були присутні історики-науковці, краєзнавці, педагоги міста, музейні працівники. Було заслухано виступи відомих краєзнавців Є. А. Чернецького, О. В. Стародуба, А. В. Бондаря та інших.

Від КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» виступив кандидат історичних наук, Почесний краєзнавець України, доцент кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти В. С. Перерва, який виголосив доповідь з теми «Документи училищного фонду Св. Синоду РДІА СПб. як джерело шкільної історії Білоцерківщини». Крім того, науковцем було презентовано нову монографію, видану під егідою «Академії неперервної освіти» – «Історію шкільництва в містах і селах Київщини ХІХ – поч. ХХ ст. Том ІІ. Лівобережні райони». Після виступу доповідач відповів на запитання присутніх.

Серед слухачів ХХХІХ краєзнавчих читань були також присутні Рокицька О. Д. та Матушевська О. В., методисти відділу музейної освіти та бібліотечної справи КВНЗ КОР «Академії неперервної освіти».

Читання відбулися у невимушеній атмосфері і збагатили присутніх новими науковими відкриттями в галузі місцевої історії.