КОІПОПК

Лют 23 2018

Print this Запис

Відбувся черговий семінар-практикум ООЗО – Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

20 лютого 2018 року у Броварській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відбувся черговий семінар-практикум обласного опорного закладу освіти з теми: «Розвиток творчої особистості молодшого школяра на літературній спадщині В.О. Сухомлинського в умовах загальноосвітнього навчального закладу».

З вітальним словом до слухачів ООЗО звернувся директор закладу освіти Кащеєв В.М.

Слухачі знайомилися з досвідом роботи закладу з питань наступності у роботі школи І та ІІ ступенів. Пізнавальними і цікавими для присутніх були виступ доктора педагогічних наук, професора кафедри педагогіки, психології та освітнього менеджменту КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» Пащенка Д.І. «Педагог, який випередив час» та доповідь практичного психолога ЗОШ № 2 Шинкарюк О.М.  «Виховання емоційної культури сьогодні зазеленіє пишними паростками в майбутньому».

        

Сучасними технологіями організації освітнього процесу ділилися класовод 2-Б класу Варламова С.В. під час проведення інтегрованого уроку читання і трудового навчання та Накалюжна А.Д. під час проведення уроку української літератури у 5-А класі.

   

Зворушила серця присутніх літературно-музична композиція «Діти. Україна. Майбутнє», підготовлена учнями 4-А та 3-Г класів (класоводи: Теплюк С.М. і Давиденко Г.В.).

Змістовною була виставка творчих доробків учнів, батьків, педагогів, виготовлених за сюжетами літературних творів В.О. Сухомлинського.