КОІПОПК

Лют 08 2019

Print this Запис

Відбувся ІІ етап (обласний) Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» з номінації «Профілактичні програми» (для практичних психологів та соціальних педагогів)

8 лютого 2019 року на базі Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» відбувся ІІ етап (обласний) Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» (далі – Конкурс) з номінації «Профілактичні програми» (для практичних психологів та соціальних педагогів).

На конкурс було подано 21 профілактичну програму, спрямовану на профілактику труднощів у навчанні, вихованні та соціалізації, відхилень у розвитку і поведінці дітей різних вікових категорій тощо.

Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс авторських програм критеріями оцінювання були: актуальність програм та їх відповідність меті та завданням; відповідність змісту програм віковим особливостям дітей, технологічність і комплексність вирішення завдань програми (заходів, вправ тощо); наукове та методичне обґрунтування методів, методик, технологій; а також наявність: опису вимог до спеціаліста, який впроваджуватиме програму; переліку навчальних та методичних матеріалів, необхідних для реалізації програми; опису вимог до матеріально-технічного оснащення закладу для реалізації програми (приміщення, обладнання, інструмент тощо); опису строків і послідовності етапів реалізації програми. Також враховувалась конкретність формування запланованих результатів,грамотність і естетичність оформлення, коректність використання професійної термінології та дотримання технічних вимог щодо оформлення робіт.

Лауреатами конкурсу стали програми: «Секретики Ведмедика Михасика» (автори Мокосєєва О.А., Куртішова І.Б., Прибульська В.І.), «Граємось. Навчаємось. Розвиваємось» (автор Сердюк В.І.), «Дізнайся сам – навчи інших» (автор Булах М.В.), «Попередження та профілактика інтернетзалежності у підлітків» (автор Білоброва Н.М.), вони посіли відповідно ІІ та ІІІ місце.

Переможцем ІІ етапу Конкурсу стала програма «Попередження агресивної поведінки у дітей шкільного віку» (автор Валько М.В.). За рішенням конкурсної комісії програму рекомендовано до участі в ІІІ фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу.