КОІПОПК

Лис 01 2018

Print this Запис

Відбувся конкурс з англійської мови «Brovary Challenge»

27 жовтня 2018 року в приміщенні Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 відбувся конкурс знавців англійської мови “Brovary Challenge”, ініційований благодійним фондом розвитку громад “Лівобережна Київщина”, засновником якого є народний депутат України Павло Різаненко. У запеклій боротьбі 45 школярів 9-х та 10-х класів змагалися за головний приз – двотижневу поїздку до Великої Британії під час літніх канікул.

Метою  конкурсу “Brovary Challenge” є пошук та підтримку талановитих школярів, розвиток інтересу до англійської мови та культури англомовних країн, формування навичок пізнавальної та творчої діяльності. Та головне, за словами організаторів – це мотивація дітей.

Взяти участь у конкурсі запрошували учнів 9-10-х класів закладів загальної середньої освіти м. Бровари та Броварського району. Важливою вимогою до заявників було те, що вони мають представляти школу, яка не має спеціалізації з англійської мови. Також не допускали до конкурсу школярів, які були переможцями міжнародних програм та конкурсів або перебували на навчанні в США та Великій Британії протягом останніх 3-х років.

Цьогорічний конкурс розпочався вітальним словом організаторів та членів методичної комісії. Оцінювали знання члени жюрі, до складу якого увійшли: Бендерець Наталія Миколаївна, кандидат педагогічних наук, в.о. ректора; Паливода Інна Павлівна, завідувач відділу координації методичної роботи та неперервної педагогічної освіти; Бендерець Юлія Юріївна, медодист відділу міжнародних зв’язків Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» .

Змагання проходило у два етапи. Перший тур  – письмовий, на виконання якого відводилася одна година. За результатами першого туру 10 учнів (по п’ять в кожній номінації: по Броварам та Броварському району), котрі набрали найбільшу кількість балів, проходили до наступного туру, який вимагав продемонструвати не лише навички володіння розмовною англійською мовою, а й загальну ерудицію.

Напевно, найбільшим викликом для учасників було очікування результатів. На нагородження фіналістів завітав засновник фонду “Лівобережна Київщина” та автор ідеї конкурсу “Brovary Challenge” – Павло Різаненко, щоб особисто привітати призерів та переможців.

На завершення організатори конкурсу, зокрема директор фонду “Лівобережна Київщина” Ігор Стародуб побажали дітям не зупинятися на досягнутих цілях і йти до своєї мети. Цей конкурс – це важлива сходинка в житті кожного учасника незалежно від результату. Це надзвичайно корисний урок і досвід, який мусить давати натхнення удосконалюватись та мотивувати.