КОІПОПК

Жов 17 2017

Print this Запис

Відбувся конкурс з англійської мови «Brovary Challenge»

14 жовтня 2017 року в приміщенні Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 відбувся конкурс знавців англійської мови “Brovary Challenge”, ініційований благодійним фондом розвитку громад “Лівобережна Київщина”, засновником якого є народний депутат України Павло Різаненко. У запеклій боротьбі 63 школярі 9-х та 10-х класів змагалися за головний приз – двотижневу поїздку до Великої Британії під час літніх канікул. Цьогорічними переможницями стали учениця 9-го класу Броварської гімназії ім. С.І. Олійника Броварської міської ради та учень 10-го класу Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Броварського району.

Конкурс “Brovary Challenge” ставить собі за мету пошук та підтримку талановитих школярів, розвиток інтересу до англійської мови та культури англомовних країн, формування навичок пізнавальної та творчої діяльності. Та головне, за словами організаторів – це мотивація дітей.

Взяти участь у конкурсі запрошували учнів 9-10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Бровари та Броварського району. Важливою вимогою до заявників було те, що вони мають представляти школу, яка не має спеціалізації з англійської мови. Також не допускали до конкурсу школярів, які були переможцями міжнародних програм та конкурсів або перебували на навчанні в США та Великій Британії протягом останніх 3-х років.

Цьогорічний конкурс розпочався вітальним словом організаторів та членів методичної комісії. Оцінювали знання члени жюрі, до складу якого увійшли: Бендерець Наталія Миколаївна, кандидат педагогічних наук, проректор; Паливода Інна Павлівна, завідувач відділу координації методичної роботи та неперервної педагогічної освіти; Добиш Юлія Юріївна, медодист відділу методики викладання іноземних мов та міжнародних освітніх програм Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради “Академія неперервної освіти”.

Змагання проходило у два етапи. Перший тур  – письмовий, на виконання якого відводилася одна година. За результатами першого туру 10 учнів (по п’ять в кожній номінації: по Броварам та Броварському району), котрі набрали найбільшу кількість балів, проходили до наступного туру, який вимагав продемонструвати не лише навички володіння розмовною англійською мовою, а й загальну ерудицію.

Напевно, найбільшим викликом для учасників було очікування результатів. На нагородження фіналістів завітав засновник фонду “Лівобережна Київщина” та автор ідеї конкурсу “Brovary Challenge” – Павло Різаненко, щоб особисто привітати призерів та переможців.

На завершення організатори конкурсу, зокрема директор фонду “Лівобережна Київщина” Ігор Стародуб побажали дітям не зупинятися на досягнутих цілях і йти до своєї мети. Цей конкурс – це важлива сходинка в житті кожного учасника незалежно від результату. Це надзвичайно корисний урок і досвід, який мусить давати натхнення удосконалюватись та мотивувати.