КОІПОПК

Лют 13 2020

Print this Запис

Відбувся майстер-клас для  шкільних бібліотекарів із теми «Упровадження акмеологічних технологій у практику роботи бібліотечних працівників»

12 лютого 2020 року на базі Макарівського НВК «ЗОШ І ступеня–районна гімназія» Макарівської райдержадміністрації відбулося заняття обласного майстер-класу для  шкільних бібліотекарів із теми «Упровадження акмеологічних технологій у практику роботи бібліотечних працівників». Учасників заходу привітала директор гімназії Надія Ащенко та побажала плідної роботи. У роботі майстер-класу взяли участь бібліотекарі закладів освіти різних регіонів Київської області, методист районного методичного кабінету відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської районної державної адміністрації Ірина Горбунова та завідувач відділу музейної освіти та бібліотечної справи КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», Лариса Зініченко .

Заняття провела Ніна Барановська, завідувачка бібліотекою  Макарівського НВК «ЗОШ І ступеня–районна гімназія».

Учасниками майстер-класу в теоретичній частині було розглянуто питання створення інтерактивних он-лайн тестів конструктора Kahoot та його практичне використання  у бібліотеках закладів освіти.

В практичній частині заняття бібліотекарі створювали вікторини, тести з використанням сервісу Kahoot.

Бібліотекарі на занятті презентували результати виконання домашнього завдання.