КОІПОПК

Лют 28 2018

Print this Запис

Відбувся майстер-клас вчителя трудового навчання даного навчального закладу Солодухи Ярослава Трохимовича

27 лютого 2018 року на базі Полого-Вергунівського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» відбувся майстер-клас вчителя трудового навчання даного навчального закладу Солодухи Ярослава Трохимовича з теми «Формування проектно-технологічної компетентності учнів на уроках трудового навчання» для вчителів трудового навчання (технічних видів праці).

Роботу майстер-класу розпочав Авраменко М.М., директор навчального закладу, який звернувся до слухачів та гостей із вітальним словом та ознайомив присутніх із напрацюваннями і досягненнями  педагогічного колективу.

Під час теоретичної частини Ярослав Трохимович розповів про роботу творчої майстерні НВО, поділився досвідом організації діяльності учнів під час виконання проектів, методикою вибору об’єктів виготовлення. Розповідь була унаочнена демонстрацією учнівських робіт.

Наступним етапом була практична робота слухачів із виготовлення виробів інтер’єрного призначення.

Слухачі виготовили міні панно з використанням кавової гущі. Під час роботи прозвучало багато цікавої та корисної інформації прикладного характеру. Результатом діяльності слухачів стали стильні та креативні вироби, а також  хороший позитивний настрій та задоволення від результатів діяльності.

   

        

Під час обговорення відбувся обмін думками та ідеями щодо переваг такого виду діяльності на уроках трудового навчання. На завершення роботи слухачі висловили щиру подяку адміністрації та педколективу Полого-Вергунівського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» за високий рівень організації заходу  та доброзичливу творчу атмосферу. Особливі слова вдячності прозвучали на адресу Солодухи Ярослава Трохимовича, а також побажання подальших плідних років творчої праці.