КОІПОПК

Лис 14 2017

Print this Запис

Відбувся майстер-клас Юхименка Володимира Костянтиновича, учителя захисту Вітчизни, з теми «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках захисту Вітчизни»

8 листопада 2017 року на базі Опорного навчального закладу «Іванівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів відбувся майстер-клас Юхименка Володимира Костянтиновича, учителя захисту Вітчизни, з теми «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках захисту Вітчизни» для вчителів захисту Вітчизни.– дитячий садок» Богуславської районної ради (далі – Іванівський НВК)

З вітальним словом та перед учасниками заходу виступила директор закладу. освіти Глазко Лариса Миколаївна. Вона презентувала діяльність Іванківського НВК і побажала вчителям захисту Вітчизни плідної та творчої роботи.

З метою, завданнями і особливостями використання Інтернет-ресурсів під час викладання предмета «Захист Вітчизни» вчителів ознайомив завідувач відділу методики викладання фізичної культури та захисту Вітчизни Качуровський Віктор Семенович.

Юхименко В.К. продемонстрував учасникам майстер-класу Інтернет-ресурси, які можна використовувати під час навчання учнів на уроках захисту Вітчизни. Він розповів про особливості створення блогу вчителя предмета «Захист Вітчизни» і запропонував педагогам до наступного заняття створити власний блог.

По завершенню майстер-класу вчителі ознайомилися з навчально-матеріальною базою із захисту Вітчизни та роботи з військово-патріотичного виховання в Іванівського НВК.